Zajęcia seminaryjneZajęcia seminaryjne są ofertą skierowaną przede wszystkim do osób, które nie mogą brać udziału w regularnych zajęciach (np. osoby spoza Wrocławia).
Zajęcia seminaryjne są także doskonałym rozwiązaniem dla osób ćwiczących regularnie, które chciałyby pogłębić swoją praktykę Kung Fu. Długi czas trwania takich zajęć daje możliwość pogłębiania materiału poznawanego podczas zajęć stałych.  • Treningi odbywać się będą w dzień weekendowy (soboty, godziny przedpołudniowe), przynajmniej raz w miesiącu.
  • Czas trwania treningu 4-5 h. Zajęcia dopasowane będą do możliwości kondycyjnych osób ćwiczących.
  • Częstotliwość spotkań uzależniona będzie od ilości osób zainteresowanych.
  • Koszt jednorazowego udziału w takich zajęciach będzie wynosił ok. 50 zł.

 

Osoby zainteresowane proszę o kontakt mailowy TUTAJ z określeniem planowanej częstotliwości uczestnictwa czyli: raz w miesiącu, dwa razy w miesiącu…itd.

 

Do rozpoczęcia zajęć niezbędne są: chęci, luźny i wygodny ubiór sportowy, zmienne obuwie sportowe - najlepiej z cienką podeszwą np. tenisówki.

 

Zajęcia Akademii Baguazhang prowadzone są w tradycyjny sposób, nie ma naboru do tzw. grup początkujących. Ćwiczący otrzymują indywidualne wskazówki. W związku z powyższym, osoby chcące rozpocząć treningi mogą dołączyć w każdej chwili.

 

 

Serdecznie zapraszamy